BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11108027
*
nr 1110 8027
Bordslampa
Knud Christensen, Elit, 1960-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:17:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/5 19:17:11
1
400 kr
8/5 12:11:06
2
350 kr
8/5 12:11:06
1
400 kr (Budbetjänt)
22/5 19:01:30
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor elit knud christensen
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8027
Bordslampa
Knud Christensen, Elit, 1960-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/5 19:17:11 | 1 | 400 kr |
8/5 12:11:06 | 2 | 350 kr |
8/5 12:11:06 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
22/5 19:01:30 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor elit knud christensen
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26